Obchodní podmínky a informace

Provozovatel : Zdeno Liháň Ič: 74859200

Adresa provozovny : Ul.Miroslava Hájka 748, 50009 Hradec Králové

Fajn pizza si stanovuje minimální hodnotu rozvozu na 159,- Kč po Hradci Králové.

Do dalších okolních částí si stanovujeme minimální hodnotu rozvozu na 499,- Kč, nebo dohodou.

 

Poslední objednávku doručujeme 30 minut,před koncem otevírací doby. 

  

Není pro nás nic překážkou a zavezeme Vaši objednávku do vzdálenějších oblastí od Hradce Králové po vzájemné dohodě a stanovení ceny objednávky. Vyhrazujeme si i právo odmítnout zavést některé části a žádat o osobní odběr. Objednávka je dobírková a závazná.

Naše společnost si vyhrazuje právo na dočasný výpadek produktu či nápoje. V tomto případě vám bude nabídnuta adekvátní náhrada. Rozvoz je určen pouze pro výrobek pizza, ostatní produkty jsou jen doplňkem k objednávce, kterou vám zavezeme k vám společně s objednanou pizzou.

V případě reklamace volejte na číslo provozovny a vaší reklamaci vyřeší personál pizzerie.

Objednávky přijímáme maximálně vždy 30 minut před zavřením.

V naší pizzerii můžete hradit vaši objednávku formou hotovosti v měně česká koruna, platební kartou, stravenkami určitého typu (na stravenky vracíme maximálně do výše 5,-Kč ). Pokud si vyberete formu platební kartou, musí tato skutečnost zaznít předem již při objednávce.

V případě, že si Uživatel zvolí platbu pomocí online platební brány,(KB-Smartpay) podklad k zaplacení (URL adresa k provedení platby) bude Uživateli doručen až po potvrzení objednávky ze strany Provozovatele. Uživatel je povinen platbu uskutečnit okamžité, jinak bude objednávka automaticky zrušena, o čemž bude Uživatel informován e-mailem nebo po telefonu

Prosíme o nahlášení platby vyšší bankovkou než 1000,-, abychom měli možnost vybavit naše řidiče adekvátní hotovostí k vrácení. Děkujeme.

Dodání objednávky je stanoveno na 60 minut od potvrzení. Tato doba je stanovena na objednávku, která nepřesahuje 3 ks pizz a je v blízkém okolí pizzerie . Doba dodání je stanovena za předpokladu, že nejsou dopravní zácpy a podmínky jsou přijatelné, jsou dobré meteorologické podmínky. Vyhrazujeme si právo tuto dobu negarantovat a odmítnutí neadekvátní, nestandardní a nereálné objednávky.

Tabákové a alkoholové výrobky jsou prodávány pouze osobám starších 18-ti let.

Akce, slevy, kupóny musí být nahlášeny již při objednávce předem. Nelze žádné sčítat, měnit za hotovost či jinak zaměňovat. Nelze využít více akcí najednou a kombinovat akce. Naše společnost si vyhrazuje právo na okamžité zrušení jakékoli akce, slevy, kupónů. Platnosti jsou vždy uvedeny na našich internetových stránkách či na aktuálním letáku. 

Alergeny

Pizza č. 1-20 alergen 1,7, pizza č. 15 alergen 1,7,4, 

Hamburger dresing Risso:Alergen č3 (vejce),č 10 hořčice

Salát dresing :Alergen č 7 mléko